My Favorite Movies


  gothguy46290's Rating My Rating
1
Reservoir Dogs 1992,  R)
Reservoir Dogs
if you havent seen this you suck almost as much if u havent seen half baked
2
Up in Smoke 1978,  R)
Up in Smoke
cheech and fuckin chong nuff said
3
Cheech & Chong's Next Movie 1980,  R)
4
Cheech and Chong's Nice Dreams 1981,  R)
5
Half Baked 1998,  R)
Half Baked
this movie rocks if you havent seen it you fuckin suck til u do
6
Grass 1925,  Unrated)
Grass
its all about the weed
7
Snatch 2001,  R)
Snatch
i fuckin hate pikeys
8
Snakes on a Plane 2006,  R)
Snakes on a Plane
im sick and tired of these motherfuckin snakes on this motherfuckin plane
9
Crank 2006,  R)
Crank
sex drugs and violence hell yeah
10
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
Fear and Loathing in Las Vegas
we cant stop her this is bat country
11
Spun 2002,  R)
Spun
tweakers yeah
12
Big Money Hustlas 2000,  Unrated)
Big Money Hustlas
magic magic ninjas what
13
Black Circle Boys 1997,  R)
Black Circle Boys
this was filmed in my neighborhood and at my high school so it rocks
14
StrangeLand 1998,  R)
15
Formula 51 (The 51st State) 2002,  R)
16
Pulp Fiction 1994,  R)
Pulp Fiction
tarentino hell yea
17
Léon (The Professional) 1994,  R)
Léon (The Professional)
this is just bad ass
18
American History X 1998,  R)
19
Bowling for Columbine 2002,  R)
Bowling for Columbine
wanna hate the government like me
20
Rollerball 2002,  PG-13)
Rollerball
if it wasnt for slipknot i would have hated this movie
21
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments