Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  GorguzChick98's Rating My Rating
1
Van Helsing 2004,  PG-13)
Van Helsing
i absoulutly luv dis movie
2
Jackass - The Movie 2002,  R)
3
Jackass: Number Two 2006,  R)
4
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
love it
5
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)
The Santa Clause 3: The Escape Clause
i totally want to see dis cuz it look pretty funny to me. . . . . .
6
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
i saw dis wit my brother and his girlfriend and it waz sooo funny i would defenitly watch dis again.
7
Flushed Away 2006,  PG)
Flushed Away
i saw dis movie on the 2/1/07 and it waz really funny i wuld watch it again.
8
Monster House 2006,  PG)
Monster House
dis jus look so gud/funny
9
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
yeahh dis is alright to watch but it gets a bit borin if u watch like dis weekend den next weekend well u noe wat i mean
10
Click 2006,  PG-13)
Click
yeahh dis is alright too if u noe wat im sayin. itz a bit sad at the end but itz i...cant tell u da movie if u havent seen it. . .
11
Open Season 2006,  PG)
Open Season
dis looks sooooooooo totally funny i relly relly want to see dis movie
12
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
i hav seen it and i want to see it again and again cuz i absooulutly luv it !!!
13
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
i cant believe they are going to bring out another 1 of dis movie kool
14
A Cinderella Story 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments