My Favorite Movies


  Goregasm's Rating My Rating
1
Grindhouse 2007,  R)
2
Dead Alive (Braindead) 1992,  R)
3
Nightbreed 1990,  R)
4
Inside (À l'intérieur) 2007,  R)
5
Ginger Snaps 2000,  R)
6
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
7
The Evil Dead 1981,  R)
8
Feast 2006,  R)
9
Hostel 2006,  R)
10
The Descent 2005,  R)
11
The Hills Have Eyes 2006,  R)
12
Day of the Dead 1985,  Unrated)
13
Hellraiser 1987,  R)
14
Final Destination 2 2003,  R)
15
The Ruins 2008,  R)
16
My Bloody Valentine 3-D 2009,  R)
17
Friday the 13th 2009,  R)
18
Martyrs 2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments