My Favorite Movies


  goosbabyboo's Rating My Rating
1
Oliver & Company 1988,  G)
2
Oliver! 1968,  G)
3
Mommie Dearest 1981,  PG)
Mommie Dearest
I am still afraid of wire hangers
4
Gone With the Wind 1939,  G)
5
The Thorn Birds: The Missing Years 2005,  Unrated)
6
Rear Window 1954,  PG)
7
North by Northwest 1959,  Unrated)
8
Who Framed Roger Rabbit 1988,  PG)
9
Magnolia 1999,  R)
Magnolia
it is so my life.... no really it is
10
Memories of Me 1988,  PG-13)
Memories of Me
it's just a good movie
11
Based on an Untrue Story 1993,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments