My Favorite Movies
| gooftroopgirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
WWE - The Ladder Match 2007, Unrated) |
|
| 2 |
Tommy Boy 1995, PG-13) |
|
| 3 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
Old School 2003, R) |
|
| 9 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Summer School 1987, PG-13) |
|
| 13 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002, G) |
|
| 14 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006, G) |
|
| 15 |
The Santa Clause 1994, PG) |
|
| 16 |
My Cousin Vinny 1992, R) |
















