My Favorite Movies
| golfchick051's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Cell 2000, R) |
|
| 7 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 8 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 13 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 14 |
Sin City 2005, R) |














