My Favorite Movies
| goldlotus2002's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Ring of Darkness 2004, R) |
|
| 5 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 6 |
Ghost Story 1981, R) |
|
| 7 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 8 |
Lady Blood 2008, Unrated) |
|
| 9 |
Blood - The Last Vampire 2001, Unrated) |
|
| 10 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 11 |
The Raven 1935, Unrated) |











