My Favorite Movies
| gnome6's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Irreversible 2002, Unrated) |
|
| 2 |
Robotto kânibaru (Robot Carnival) 1987, Unrated) |
|
| 3 |
Neo Tokyo 1987, Unrated) |
|
| 4 |
Bad Taste 1987, R) |
|
| 5 |
Afro Samurai: Resurrection 2009, Unrated) |
|
| 6 |
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear 1991, PG-13) |
|
| 7 |
The Naked Gun - From the Files of Police Squad! 1988, PG-13) |
|
| 8 |
Twilight Zone: The Movie 1983, PG) |
|
| 9 |
Coonskin (Bustin' Out) (Street Fight) 1975, R) |
|
| 10 |
Total Recall 1990, R) |
|
| 11 |
Scanners 1981, R) |
|
| 12 |
Enter the Dragon 1973, R) |












