My Favorite Movies


  gmen68's Rating My Rating
1
Old School 2003,  R)
Old School
Awesome movie.....YOU'RE MY BOY, BLUE!
2
Wedding Crashers 2005,  R)
3
Remember the Titans 2000,  PG)
4
The Program 1993,  R)
5
Biker Boyz 2003,  PG-13)
6
Fracture 2007,  R)
7
Rudy 1993,  PG)
Rudy
One of my all time favorites....NOTRE DAME ROCKS!!
8
Back to the Future 1985,  PG)
9
Tommy Boy 1995,  PG-13)
10
Rocky III 1982,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments