My Favorite Movies
| glory2121's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 2 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 3 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 4 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Cry-Baby 1990, PG-13) |
|
| 8 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 14 |
Barnyard: The Original Party Animals 2006, PG) |














