Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. glory06
  2. Glorimar

musicals, drama, sci-fiction, mistery, animated,

  glory06's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
entre mis favoritas
2
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
greaaaaaaaattttttttttttttt
3
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
5
Kingdom of Heaven 2005,  R)
6
The Island 2005,  PG-13)
7
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
Moulin Rouge!
The best
8
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
9
Finding Neverland 2004,  PG)
10
Sleepy Hollow 1999,  R)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
13
Practical Magic 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments