My Favorite Movies


  glamorous202's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
cool
2
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
it's cool
3
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
it's alright
4
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
it's good
5
Click 2006,  PG-13)
Click
sad and fnny
6
Shrek 2001,  PG)
Shrek
really funny
7
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
so funny
8
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
not as good
9
Rest Stop 2006,  R)
Rest Stop
very gross! burr!
10
Winnie the Pooh - A Very Merry Pooh Year 2008,  G)
11
Winnie the Pooh - Frankenpooh and Spookable Pooh 2000,  G)
12
Bear in the Big Blue House - Storytelling with Bear 2005,  Unrated)
13
Bear in the Big Blue House - Shapes, Sounds & Colors with Bear 2000,  Unrated)
14
Epic Movie 2007,  PG-13)
Epic Movie
not as good as i ecpected
15
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
it is really funny
16
Flubber 1997,  PG)
Flubber
a classic
17
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
it's that good i own it
18
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
it was good

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments