My Favorite Movies


  gkmcfee's Rating My Rating
1
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
2
Beauty and the Beast 1991,  G)
3
Braveheart 1995,  R)
4
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
5
Casino Royale 2006,  PG-13)
6
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
7
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
8
Finding Nemo 2003,  G)
9
Finding Neverland 2004,  PG)
10
Honey 2003,  PG-13)
11
Madagascar 2005,  PG)
12
Night at the Museum 2006,  PG)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
14
Sleepy Hollow 1999,  R)
15
The Little Mermaid 1989,  G)
16
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
17
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
18
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
19
Van Helsing 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments