Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  gizmo10121963's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
The Color Purple 1985,  PG-13)
3
The Bridges of Madison County 1995,  PG-13)
4
Broken Bridges 2006,  PG-13)
5
Murder in Coweta County (Last Blood) 1983,  Unrated)
6
Macon County Line 1974,  R)
7
Jackson County Jail (The Innocent Victim) 1976,  R)
8
King Kong 1976,  PG)
9
The Jungle Book 1967,  G)
10
The Jungle Book 2 2003,  G)
11
Jungle Book 1995,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments