My Favorite Movies
| GirlsHunt2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 8 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 9 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 10 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 11 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 12 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 13 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 14 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 15 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 18 |
Secondhand Lions 2003, PG) |
|
| 19 |
Ponyo 2008, G) |
|
| 20 |
Cars 2006, G) |




















