My Favorite Movies
| girliecopter's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 6 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 7 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 8 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 9 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 11 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Brokeback Mountain 2005, R) |
|
| 13 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 14 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 15 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 16 |
Ray 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 18 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 19 |
Troy 2004, R) |



















