Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  girlfriend0's Rating My Rating
1
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
the best ever
2
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
i love dancing and channing is soooooooo hot
3
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
love it
5
Happy Feet 2006,  PG)
6
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
7
What a Girl Wants 2003,  PG)
8
Blue Crush 2002,  PG-13)
9
Cry Wolf 2005,  PG-13)
10
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
love this movie
11
Pixel Perfect 2004,  Unrated)
Pixel Perfect
this is awesome i love this movie
12
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
this is like one of the best movies ever
13
Constantine 2005,  R)
14
Lucky Number Slevin 2006,  R)
Lucky Number Slevin
omg this was such a awesome movie it was soo kool you would have to watch the whole movie to get it but in australia we call it the wrong man
15
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year
omg i cant wait to c this one i luv the 1 n 2 they r awesome
16
S.W.A.T. 2003,  PG-13)
S.W.A.T.
MAN THIS MOVIE IS SOO HOT
17
27 Dresses 2008,  PG-13)
27 Dresses
DIS IS SUCH A FUNNY AS MOVIE

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments