My Favorite Movies
| ginnylove's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 4 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
Johnny English 2003, PG) |
|
| 7 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 8 |
Agent Cody Banks 2 - Destination London 2004, PG) |
|
| 9 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 10 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 13 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 14 |
101 Dalmatians 1996, G) |
|
| 15 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Flightplan 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 18 |
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984, PG) |
|
| 19 |
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams 2002, PG) |
|
| 20 |
Spy Kids 3-D - Game Over 2003, PG) |




















