My Favorite Movies
| gingerbmg's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sailor Moon S 2004, Unrated) |
|
| 2 |
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole 1995, Unrated) |
|
| 4 |
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Sailor Moon SuperS 2002, Unrated) |
|
| 6 |
Sailor Moon S 2001, Unrated) |
|
| 7 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 8 |
See Jane Date 2003, PG) |
|
| 9 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 10 |
Naruto the Movie - NCM Event , Unrated) |
|
| 11 |
Twitches 2005, Unrated) |
|
| 12 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 13 |
Girls Just Want to Have Fun 1985, PG) |
|
| 14 |
Sweet Hearts Dance 1988, R) |
|
| 15 |
Staying Alive 1983, PG) |
|
| 16 |
Fear 1996, R) |
|
| 17 |
Born on the Fourth of July 1989, R) |
|
| 18 |
Simple Men 1992, R) |
|
| 19 |
Mallrats 1995, R) |



















