Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ginga2's Rating My Rating
1
Raise Your Voice 2004,  PG)
2
Not Another Teen Movie 2001,  R)
Not Another Teen Movie
luved it!
3
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
4
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
5
American Wedding 2003,  R)
American Wedding
hilarious!!!
6
The Skeleton Key 2005,  PG-13)
7
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
8
Honey 2003,  PG-13)
9
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
for the ladies, ALL the guys are hot!!! =P
10
Grease 1978,  PG)
11
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
pretty awesome movie
12
Bedazzled 2000,  PG-13)
13
No Reservations 2007,  PG)
No Reservations
LOVE IT! cooking movie... i love those
14
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
P.S. I Love You
a movie i could watch over and over and over again. it make you laugh and cry all at the same time
15
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments