Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  gimikero12's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
3
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Kate & Leopold 2001,  PG-13)
7
American Pie 1999,  R)
8
American Pie 2 2001,  R)
9
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
10
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
11
Pretty Woman 1990,  R)
12
Shrek 2001,  PG)
13
Shrek 2 2004,  PG)
14
Shrek the Third 2007,  PG)
15
The Ant Bully 2006,  PG)
16
Flushed Away 2006,  PG)
17
Nanny McPhee 2006,  PG)
18
The Princess Diaries 2001,  G)
19
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
20
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
21
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
22
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
23
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments