My Favorite Movies
Give list a short description
| gih3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Day the Earth Stood Still 1951, G) |
|
| 2 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 3 |
The Keep 1983, R) |
|
| 4 |
The Illustrated Man 1969, PG) |
|
| 5 |
Reefer Madness - The Movie Musical 2004, R) |
|
| 6 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 7 |
The Animal 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Star Trek III - The Search for Spock 1984, PG) |
|
| 9 |
Ultimate Avengers: The Movie 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Ghostbusters 1984, PG) |










