My Favorite Movies
| gigglesbunny's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 2 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Blade II 2002, R) |
|
| 4 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 5 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 6 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 7 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Alien 1979, R) |
|
| 9 |
Road Trip 2000, R) |
|
| 10 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 12 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 14 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 15 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 16 |
Team America - World Police 2004, R) |
|
| 17 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 20 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 21 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Jay and Silent Bob Strike Back 2001, R) |
|
| 23 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 24 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 25 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 26 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |


























