My Favorite Movies
| giggles175's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 2 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 3 |
My Fair Lady 1964, G) |
|
| 4 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
Sabrina 1954, Unrated) |
|
| 7 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 8 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 9 |
She's the One 1996, R) |
|
| 10 |
American History X 1998, R) |










