My Favorite Movies
| giggirlcb01's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Grease 1978, PG) |
|
| 5 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 8 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 9 |
World Trade Center 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 15 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 16 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 17 |
Because of Winn-Dixie 2005, PG) |
|
| 18 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 19 |
Dreamer: Inspired by a True Story 2005, PG) |
|
| 20 |
Signs 2002, PG-13) |
|
| 21 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 22 |
The Patriot 2000, R) |






















