My Favorite Movies
| gibbo007's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 2 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 5 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 6 |
The Karate Kid 1984, PG) |
|
| 7 |
The Replacements 2000, PG-13) |
|
| 8 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 10 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 11 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 12 |
The Karate Kid, Part III 1989, PG) |
|
| 13 |
The Next Karate Kid 1994, PG) |
|
| 14 |
The Karate Kid Part II 1987, PG) |
|
| 15 |
Rebound 2005, PG) |
|
| 16 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 18 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Mighty Joe Young 1998, PG) |
|
| 20 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 21 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 22 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 23 |
Men in Black II 2002, PG-13) |























