My Favorite Movies


  gi23jd's Rating My Rating
1
The Twilight Saga: Eclipse 2010,  PG-13)
2
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
3
Twilight 2008,  PG-13)
4
Cold Mountain 2003,  R)
5
Amistad 1997,  R)
6
Serendipity 2001,  PG-13)
7
The Holiday 2006,  PG-13)
8
Gladiator 2000,  R)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
15
The Notebook 2004,  PG-13)
16
300 2007,  R)
17
A Walk to Remember 2002,  PG)
18
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
19
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
20
Braveheart 1995,  R)
21
Letters to Juliet 2010,  PG)
22
Leap Year 2010,  PG)
23
The Patriot 2000,  R)
24
Legends of the Fall 1994,  R)
25
A Beautiful Mind 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments