My Favorite Movies
| ghigsgia08's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Slumdog Millionaire 2008, R) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Knowing 2009, PG-13) |
|
| 8 |
I Love You, Man 2009, R) |
|
| 9 |
Obsessed 2009, PG-13) |
|
| 10 |
The Soloist 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Management 2008, R) |
|
| 12 |
The Ghosts of Girlfriends Past 2009, PG-13) |
|
| 13 |
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian 2009, PG) |
|
| 14 |
Terra (Battle For Terra) 2007, PG) |
|
| 15 |
Dance Flick 2009, PG-13) |
|
| 16 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 17 |
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009, PG) |
|
| 18 |
Couples Retreat 2009, PG-13) |
|
| 19 |
Cars 2 2011, G) |



















