My Favorite Movies
Give list a short description
| ghetto76's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 9 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 10 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 12 |
Spanglish 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Punch-Drunk Love 2002, R) |













