My Favorite Movies
| ghetto21chick's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 5 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 6 |
Friday 1995, R) |
|
| 7 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 9 |
The Color Purple 1985, PG-13) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
You Got Served 2004, PG-13) |











