My Favorite Movies


  Getwitme's Rating My Rating
1
The Hangover 2009,  R)
The Hangover
Thats how I want my Bachelor party to be..
2
Law Abiding Citizen 2009,  R)
3
The Goods: Live Hard, Sell Hard 2009,  R)
The Goods: Live Hard, Sell Hard
Laughed til my jaws hurt check it out
4
New Jack City 1991,  R)
New Jack City
Am I My Brother's Keeper?
5
The Final Destination 2009,  R)
The Final Destination
This movie is great best thing they could of did is put it in 3D
6
Blood and Bone 2009,  R)
Blood and Bone
Action... Action... Action..
7
H2: Halloween II 2009,  R)
H2: Halloween II
He was so mean in this movie
8
The Tournament 2009,  R)
The Tournament
Action..action.. action. It has a great story line it will surprise you
9
Jennifer's Body 2009,  R)
Jennifer's Body
Even though she was possesed I would still get with her
10
Zombieland 2009,  R)
Zombieland
Great zombie movie hard to make an interesting zombie movie but they did it
11
Stan Helsing 2009,  R)
Stan Helsing
Good for a new version of Scary Movie
12
Saw VI 2009,  R)
13
The Stepfather 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments