My Favorite Movies


  geovaniaaa's Rating My Rating
1
The Good, the Bad and the Ugly (Il Buono, il Brutto, il Cattivo.) 1966,  R)
2
American Pie 1999,  R)
3
Ask the Dust 2006,  R)
4
The 13th Warrior 1999,  R)
5
Desperado 1995,  R)
6
Friday the 13th - The Final Chapter 1984,  R)
7
Freddy vs. Jason 2003,  R)
8
Hero 2002,  PG-13)
9
Rush Hour 1998,  PG-13)
10
Sin City 2005,  R)
11
Without A Paddle 2004,  PG-13)
12
Blade 1998,  R)
13
8 Mile 2002,  R)
14
Gladiator 2000,  R)
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
16
Shaun of the Dead 2004,  R)
17
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments