My Favorite Movies
| georgina2008's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 2 |
The Twilight Saga: Eclipse 2010, PG-13) |
|
| 3 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 4 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Inception 2010, PG-13) |
|
| 6 |
Daybreakers 2009, R) |
|
| 7 |
Salt 2010, PG-13) |
|
| 8 |
The Last Song 2010, PG) |
|
| 9 |
Diary of a Mad Black Woman 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Karate Kid 2010, PG) |
|
| 11 |
Law Abiding Citizen 2009, R) |
|
| 12 |
Shutter Island 2010, R) |
|
| 13 |
Madea Goes to Jail 2009, PG-13) |
|
| 14 |
The Final Destination 2009, R) |













