My Favorite Movies
| Georgeha's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Cars 2006, G) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Exorcist - The Beginning 2004, R) |
|
| 7 |
Exorcist II - The Heretic 1977, R) |
|
| 8 |
The Exorcist III 1990, R) |
|
| 9 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 10 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 11 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 16 |
Red Dragon 2002, R) |
|
| 17 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 18 |
Pink Floyd - The Wall 1982, R) |
|
| 19 |
Pink Cadillac 1989, PG-13) |
|
| 20 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 21 |
Ocean's Eleven 1960, Unrated) |
|
| 22 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 23 |
Jaws 2 1978, PG) |
|
| 24 |
Jaws 3 1983, PG) |
























