My Favorite Movies


  genia23zuzi's Rating My Rating
1
Life Is Beautiful (La Vita è bella) 1997,  PG-13)
Life Is Beautiful (La Vita è bella)
the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Tristan & Isolde 2005,  PG-13)
3
Twilight 2008,  PG-13)
4
Gran Torino 2008,  R)
5
Fly Away Home 1996,  PG)
6
The Notebook 2004,  PG-13)
7
Saw 2004,  R)
8
Alfie 1966,  PG)
9
Closer 2004,  R)
10
Knowing 2009,  PG-13)
11
The Truman Show 1998,  PG)
12
Perfume: The Story of a Murderer 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments