Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  geneoboy95's Rating My Rating
1
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
2
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
X2: X-Men United
The best of the x-men sequal.
3
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
4
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
5
Grindhouse 2007,  R)
Grindhouse
Go see this movie, the second movie was shot 20 minutes from where i live at in california in Santa Barbara county.
6
All Over The Guy 2001,  R)
7
Big Eden 2000,  PG-13)
8
Y Tu Mamá También 2001,  R)
9
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
10
Fight Club 1999,  R)
11
The War of the Roses 1989,  R)
12
Chicago 2002,  PG-13)
Chicago
I love muscials
13
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
Napoleon Dynamite
Guess I am like millions of other people around the world, I love this movie. I heard that they are going to make a sequal to this and I hope they don't.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments