Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Gemini862's Rating My Rating
1
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
2
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
3
Armageddon 1998,  PG-13)
4
Twelve Monkeys (12 Monkeys) 1995,  R)
5
Tears of the Sun 2003,  R)
6
Perfect Stranger 2007,  R)
7
Death Becomes Her 1992,  PG-13)
8
Hostage 2005,  R)
9
The Story of Us 1999,  R)
10
In Country 1989,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments