My Favorite Movies
| geeses1996's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 2 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 3 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 4 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Sister Act 1992, PG) |
|
| 11 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 12 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 13 |
Aquamarine 2006, PG) |













