My Favorite Movies
| gdude1027's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 2 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 3 |
The Departed 2006, R) |
|
| 4 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 5 |
Scarface 1983, R) |
|
| 6 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 7 |
The Sting 1973, PG) |
|
| 8 |
Memento 2000, R) |
|
| 9 |
300 2007, R) |
|
| 10 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |










