My Favorite Movies
| gcskatebored's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tex 1982, PG) |
|
| 2 |
The Outsiders 1983, PG) |
|
| 3 |
Rumble Fish 1983, R) |
|
| 4 |
Red Dawn 1984, PG-13) |
|
| 5 |
That Was Then... This Is Now 1985, R) |
|
| 6 |
The Hitcher 1986, R) |
|
| 7 |
Soul Man 1986, PG-13) |
|
| 8 |
Side Out 1990, PG-13) |
|
| 9 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 10 |
Labyrinth 1986, PG) |









