My Favorite Movies
| gclovergirl07's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
American History X 1998, R) |
|
| 2 |
Shackles 2005, R) |
|
| 3 |
American Me 1992, R) |
|
| 4 |
Dirty 2005, R) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Scarface 1983, R) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Riding in Cars with Boys 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Snipes 2001, R) |










