My Favorite Movies
| gcatherine816's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wristcutters - A Love Story 2006, R) |
|
| 2 |
Paris Je T'aime 2006, R) |
|
| 3 |
Ben X 2007, Unrated) |
|
| 4 |
Harold and Maude 1971, PG) |
|
| 5 |
Off The Grid - Life on the Mesa 2008, Unrated) |
|
| 6 |
Get Low 2010, PG-13) |
|
| 7 |
Skills Like This 2007, Unrated) |
|
| 8 |
The Fall 2006, R) |
|
| 9 |
Sunshine 2007, R) |
|
| 10 |
The Negotiator 1998, R) |
|
| 11 |
District B13 (Banlieue 13) 2004, R) |
|
| 12 |
Harold 2008, PG-13) |
|
| 13 |
Humboldt County 2008, R) |













