My Favorite Movies
| gburleigh444's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Young Frankenstein 1974, PG) |
|
| 2 |
French Kiss 1995, PG-13) |
|
| 3 |
Something's Gotta Give 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Way We Were 1973, PG) |
|
| 5 |
An Affair to Remember 1957, Unrated) |
|
| 6 |
The Philadelphia Story 1940, Unrated) |
|
| 7 |
Gone With the Wind 1939, G) |
|
| 8 |
Blazing Saddles 1974, R) |
|
| 9 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 10 |
Seems Like Old Times 1980, PG) |










