My Favorite Movies
| GBABES02's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kabhi Khushi Kabhie Gham 2001, PG) |
|
| 2 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 4 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Kaho Naa... Pyaar Hai (Say This Is Love) 2000, Unrated) |
|
| 6 |
Main Hoon Na 2004, G) |
|
| 7 |
Kuch Kuch Hota Hai 1998, Unrated) |
|
| 8 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 9 |
The 300 Spartans 1962, Unrated) |
|
| 10 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 11 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |











