My Favorite Movies


  Gaz09's Rating My Rating
1
Wolf Creek 2004,  R)
2
The Hills Have Eyes 2006,  R)
3
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
4
Hostel 2006,  R)
5
Hostel: Part II 2007,  R)
6
See No Evil 2006,  R)
7
The Marine 2006,  PG-13)
8
High School Musical 2006,  G)
9
High School Musical 2 2007,  G)
10
Spider-Man 2002,  PG-13)
11
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
12
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
13
Miami Vice 2006,  R)
14
Inside Man 2006,  R)
15
Casino Royale 2006,  PG-13)
16
White Noise 2005,  PG-13)
17
White Noise 2: The Light 2007,  PG-13)
18
Step Up 2006,  PG-13)
19
Scarface 1983,  R)
20
Hannibal 2001,  R)
21
Hannibal Rising 2007,  R)
22
The Exorcist 1973,  R)
23
Exorcist - The Beginning 2004,  R)
24
The Exorcist III 1990,  R)
25
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
26
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
27
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
28
The Grudge 2004,  PG-13)
29
The Grudge 2 2006,  PG-13)
30
Saw III 2006,  R)
31
Saw II 2005,  R)
32
Saw 2004,  R)
33
Scary Movie 2000,  R)
34
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
35
Scary Movie 2 2001,  R)
36
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
37
Scream 1996,  R)
38
Scream 2 1997,  R)
39
Scream 3 2000,  R)
40
Final Destination 2000,  R)
41
Final Destination 3 2006,  R)
42
Final Destination 2 2003,  R)
43
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments