My Favorite Movies


  GAYcupid's Rating My Rating
1
Billy Elliot 2001,  R)
2
Sister Act 1992,  PG)
3
Sister Act 2: Back in the Habit 1993,  PG)
4
Chicago 2002,  PG-13)
5
Cabaret 1972,  PG)
6
Taxi 2004,  PG-13)
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
9
Hairspray 2007,  PG)
10
Evan Almighty 2007,  PG)
11
Get Real 1998,  R)
12
Beautiful Thing 1996,  R)
Beautiful Thing
I absolutly love this film it is completely true for many people in the world
13
Step Up 2006,  PG-13)
14
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
15
Bugsy Malone 1976,  G)
16
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat 1999,  PG)
17
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
18
Daredevil 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments