My Favorite Movies


  gatitamr83's Rating My Rating
1
Ghost 1990,  PG-13)
Ghost
Me encantan sus efectos y su trama
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
Grease 1978,  PG)
Grease
Simplemente es genial
4
Grease 2 1982,  PG)
Grease 2
Le falto un poco de musica.
5
Independence Day 1996,  PG-13)
Independence Day
Es ingeniosa y tiene buena accion
6
50 First Dates 2004,  PG-13)
7
Twins 1988,  PG)
8
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
9
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
10
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments