My Favorite Movies
| garytittle's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 9 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 11 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 12 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 13 |
Where's Poppa? 1970, R) |













