My Favorite Movies
From Kidie movies to Grown up action... My favs...
| garfield84's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 8 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 10 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 11 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 12 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 14 |
A Love Song for Bobby Long 2004, R) |
|
| 15 |
The Women 2008, PG-13) |
|
| 16 |
Hotel for Dogs 2009, PG) |
















