My Favorite Movies
| gar11's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Biker Boyz 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Blade II 2002, R) |
|
| 3 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 5 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 6 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 7 |
The Longest Yard 1974, R) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Hitch 2005, PG-13) |










